| corina977 a întrebat:

Ce faceti de revelion? cu ce va imbracati? ce mancatzihee hee?

Răspuns Câştigător
| Contrast a răspuns:

Ce imbrac? Rosu si alb...
Ce mananc? Ce-am gatit! si ce au gatit altii!

3 răspunsuri:
| pinkdark a răspuns:

Buna din nou big grin
De revelion chem la mine noua prietene
ne uitam la un film, facem poze, dansam, ascultam muzica, stam pe net, spunem glume, jucam carti.adv sau provocare, mancam big grin, iesim pe afara, dam artificii petarzi :X...si multe altele happy

Poi ma imbarc ori cu o fusta si o bluza frumoasa

| Contrast a răspuns:

Am venit sa-mi cer iertare!
Am deviat de la adevar! Nu m-am imbracat in rosu si alb...ci rosu si negru! happy
(...asta ca sa nu ma simt ca una spun si alta fac! laughing )

| bianca_9810 a răspuns:

Din pacate mai nimic, vad eulaughing, popcorn la un filmhappy.