| alessia_7575 a întrebat:

Ce faceti in timpul liber? Adica aveti o anumita activitate care o faceti constant? vreau mai multe pareri.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Playstation3 joc online call of duty black ops sau fac curse de rezistenta la gt5.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Am o mica sera in care mi-am pus toate florile pe care le am, aici ele ierneaza, unele infloresc si iti creiaza un sentiment foarte placut. Le curat de frunzele uscate, le ud si le administrez ingrasaminte. Apoi am pasari de curte, diferite specii, sunt atat de frumoase, blande incat poti sa le ei in brate, ma asteapta in fiecare zi sa le dau de mancare.

| Anduciu a răspuns:

Vara trecuta mi-am descoperit hobby-ul:ingrijirea pasarilor de curte.Multi spun ca pasarile(in special gainile) miros urat/sunt plictisitoare, dar pe mine ma fascineazalaughing

| belcamkd a răspuns:

Pai depinde de starea pe care o am. In general pierd timpu prin cafenele cu prietenii, ori la un film, sau pur si simplu stau si lenevesc in pat stand pe net sau uitandu`ma la un film pe net :-D. Tu? kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunahappy in timpul liber citesc, ma intalnesc cu prietenele / prietenul. ma uit la desene blushing la un film :X dar` tuh cf?smug
>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In timpul liber ma intalnesc cu fete si stam de vorba, ne mai plimbam, ne ducem in oras, la cumparaturi, citesc, ascult muzica, fac teme, ma uit la televizor etc

| Dumitru_4879 a răspuns:

Fac sport cu piretena regulat... happy recomand tuturorwinking