| IoanaaIsabellaa a întrebat:

Ce faceti in vacanta de vara?happy

3 răspunsuri:
| ℓίίίgнт a răspuns:

Poi...iti petreci muult timp cu prietenele cele mai bune,mergi la strand,la mare, la cabane, in excursii impreuna :X dormiti unele la altele mai des :X Eu gandesc ca daca faci asa ceva.vei avea o vacanta de neuitat :X (sa nu uitam si de vizitarea rudelor etc etc. ) laughing Bft kiss

| ServanaAtoni a răspuns:

Ma apuc de croitorie.
citesc.
scriu.
ma reapuc de pictura.
fotografiez.
cant.
lucrez la blog.
creez obiecte gen:vaza,jurnal, lumanare, etc.
imi redecorez camera.
inot.
imi vizitez bunicii.
gatesc.
picnicuri.

te poti inspira de aici http://weliveinfascination.tumblr.com

| JeffHardy_8598 a răspuns:

Eu merg la mare la starand stau in fata blocului cu prieteni/prietenele te bucuri de vacanta,te joci pe pchappy,dorm,exist, traiescrolling on the floor, stau mult mult mult pe mess