| LoveMusic a întrebat:

Ce fel de oameni există în lumea asta, nu mai poţi spune absolut nimic că toţi te iau la rost! De ce nu-şi văd alţii de viaţa lor?! Adică, e ok să ajuţi dar nu să critici.Nu mi-se pare corect.De ce e aşa de greu să mergi înainte şi să nu te intereseze ceea ce fac alţii pentru că ei ar trebui să-şi vadă de viaţa lor nu de a altora. Aş minţi dacă aş spune că eu nu am fost aşa, dar mereu mi-am cerut scuze când am greşit, am fost de vină eu.Nu suport să-mi cer scuze când nu sunt vinovată. Voi ce credeţi, vă convine acest lucru?

5 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Incearca sa ai propriul tau univers Incearca sa nu mai dai prea multe explicati Ori cum nu te va intelege nimeni Tot cea ce spui poate fi folosit impotriva ta Pa

| RuXaaNdRRa a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iti zic
ca eu cunosc o fata care se descria cam asa:'ma doare in cur de ce zici tu, daca ma insulti iti intorc spatele'
asa am inceput sa ne certam pe un subiect banal si ce sa observam? nu suporta deloc bine criticile...nu intoarce spatele, nu isi vede de viata ei
daca se ia cineva de tine, nu da tu explicatii
ca de ex in cazul meu: 'uita`te la tine cum iti sta parul'
'te intereseaza atat de mult cum imi sta mie parul, vrei explicatii?'
oricum mentionez ca parul imi statea ca naiba din cauza ca l`am spalat ca se umfla ca o pupazalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cateodata, criticile au rostul lor si sunt menite sa atentioneze persoana respectiva ca trebuie schimbat ceva.Cand acestea chiar nu-si au locul, ignora-le si treci mai departe.Nu e deloc atat de greu pe cat pare.Cat despre intrebare, nu-mi convine si nici nu mi se pare normal sa-mi ceri scuze daca n-am nici-o vina.

| chrysty a răspuns:

Asta e viata uneori e mai nedreapta si stai linistita nu ti s-a intamplat numai tie multora dintre noi sa mai intamplat si se va mai intampla.traim in romaniasad