| Alëxąndŕą a întrebat:

Ce fel de webkinz ati cumpara eu mai vreau unul am doar cativa ponei roz pisica roz, unicorn, catel, rosu, si mov Koala, Ren, Pasari 3 Ca sa orimesc camere in copac Jirava Si doar 10 camere si 145560 De Kinz cash de cand am avut 7200 am stiut ca trebie sam mai iau webkinz sin plus mia-m transferat dupa alt compiuter cand am avut contul deschis pe alt nume utilizator decorati balerina mancare E un cont de proba im fac mereu unu sam transfer chesti li ce vreau pastrez si ce nu vand

Răspuns Câştigător
| Ionutzsa a răspuns:

N-am jucarii din astea din simplul motiv ca am 17 ani laughing
Dar am vazut la varmio [ are 2 ani] un iepuras alb foarte dragutbatting eyelashes

27 răspunsuri:
| PurpleLadybug a răspuns:

Eu una as cumpara orice dar sa fie mov:X:X

| Alëxąndŕą explică:

Nat inteles deci toate webkinz urile alea le am deja!

| Merisorr a răspuns:

Eu am doar 2 animalute, DEOCAMDATA laughing, Primul e un catel white terrier, foarte dragut si flocos cu fundita roz :*, iar al doilea e peace puppy. Acesta are pe tot corpul semnul pacii in mai multe culori si are urechiusele, coada si talpile albastre si cu puncte argintii. Ti-as recomanda unulwinking.

| cssandreea a răspuns:

Eu as cumpara un ponei roz, unicorn sau mov koala!

| WebkinzRomania_4948 a răspuns:

In fiecare zi dam CODURI Webkinz
pe site-ul oficial Webkinz Romania:
www.WebkinzRomania.ro
:)

| iuliana2002 a răspuns:

Daca sunt jalnici da-mi mie

| iuliana2002 a răspuns:

Buna as vrea si eu un ponei roz si un unicorn rozsau una dintre ele dar leas vrea pe mesul meu bine mesul meu este cojocaruiuliana_2002@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am
este proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si eu an trei un raton, urs pular si un emperor dragon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as vrea o pisica himalaiana!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am doar un animalut deocamdata si este un Velvety Elephant. Ti-l recomand. E foarte dragut, dolofan, moale si "magic". Iti urez succes la colectie!(vorba lui Arte)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 95 de animale webkinz si 5 signature webkinz am 1000000 kinkasi si 250 camere pline de lucruri cine vrea haine super care nu se gasesc bagati-ma in lista de la webkinz numele meu de utilizator e denike si o sa va trimit haine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexandro esti o mincinoasa nu poti avea atatea animale poti avea doar 6 pe un cont si nu cred eu ca ai atatia bani daca tu ai atatia bani eu sunt fata lui michael jackson

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 2 webkinz dar sunt jalnici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga sakura eu cred ca ai deja destui webkinz.nicoleta feraru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 3. vulpita polara, ponei pinto si pink googles

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau un hanski

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un poney auriu cu alb/o vulpe/un papagal verde cu galben si un hamster mazin'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si eu am 2999 de animale si 10000000000 de kinz kash na ca si voi mintiti de rhupeti na!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am dar nu mi-a dat codcryingcryingcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un iepuras cotton candy bunny si este foarte dragut ti-l recomand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut... vrei sa-ti prezint colectia mea (pana in prezent)? am
-pretty panda PENNY
-velvety elephant FRANCES
-small signature golden retriever CLEO
-1 mazin hamster petunia PETUNIA
si cam atat... urmeaza sa-mi iau un zumbuddy, o pasare si un peste. vreau sa le experimentez pe toate
daca vrei parerea mea eu iti recomand un pretty panda sau mystycal panda.sunt frumoase.
apropo eu stiu ca nu mult din ce ai zis acolo e adevarat dar...imaginatia asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde ti-ai luat webkinzul koala mov? ca il vreau si eu...si nu l-am gasil la magazine dar eu am: un hamster petunia, un poodle alb, un poney roz si o pisica signature persian

| mariaandreas2008 a răspuns:

Imi dai si mie un codbig grinbig grin?

| webkinzana a răspuns:

Am si eu 7 animalute:raton, vaca peste galben, pasare roz, lebada, ren, ponei cu puf pe copitehappy:d

| babymadalina a răspuns:

Eu am 6:
tigru bengalez:BABY/fata
peste auriu:Goldy/baiat
dragon roz:rose/fata
vulpe:vULPIX/baiat
vulpe arctica:Fuzzy/fata

| mariapop a răspuns:

Eu imi doresc un dragon mov ca iti da televizor auriu cu diamante eu am multi webkinz si acum am multi kinz cash vreo 245560 si am toate webkinzurile doar dragonul mov imi lipseste