| ale16 a întrebat:

Ce fete credeti ca sunt mai frumoase din transilvania sau oltenia?

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Din moment ce sunt din transilvania, normal ca asi fii tentata sa zic transilvania
dar frumusetea nu se poate clasifica.si ar fi o prejudecata, indiferent de ce alegere am face.sunt fete frumoase si intr-o parte si in cealalta.si nici nu putem spune ca o fata, daca este fie din transilvania, fie din oltenia, este urata fiindca e olteanca sau ardeleanca.

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu se poate generaliza, compara. Peste tot sunt fete frumoase.

| Bojthe a răspuns:

TRANSILVANIA la putere( locuiesc acolo)

| xxdd a răspuns:

Cele din transilvania sunt prea "de la munte", iar oltencele sunt "cu gura mare", dar totusi prefer oltencele.raised eyebrows

| Stefania3001 a răspuns:

Oltenia! Sunt olteanca pe jumatatelaughing
Fundabig grin?

| Geeeo21 a răspuns:

Sunt din Transilvania. si normal ca spun TrAnsilvania! laughing. oricum nu conteaza care e mai frumoasa. conteaza cum gandesc si ce simt pentru tinehappy

| raluk200 a răspuns:

Din moldova

| Ella_7974 a răspuns:

Sunt olteanca, deci oltencele! laughing

| elly83 a răspuns:

,, Ce conteaza atat de mult frumusetea? ceea ce e in suflet conteaza!'', acum se pare ca nu mai e,, la moda'' sa zic asta pentru ca numai,, uratii'' spun asta. Ei bine uite un lucru spus de cineva la un moment dat si un lucru extrem de real,, Fiecare padure cu uscaturile ei.''Trage tu de aici concluzia!

| Diana_6668 a răspuns:

SUNT OLTEANCA! Deci. oltencele, si spun din ce stiutongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din moldova, au pamant sub unghii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic ca oltencele