| K9pInKuTzZaThA a întrebat:

Ce film imi recomanda-ti...

Răspuns Câştigător
| me1999 a răspuns:

Pai iti recomand o comedie se num BIG MAMA e super, sper sa iti placa.si scuze ca am scris doar 1 comedie dar asta imi place cel mai mult.si acum depinde de uk daca imi dai funda sau nu.pa

4 răspunsuri:
| Infernia a răspuns:

Buna. Mie mi-a placut foarte mult Jennifer's bodysi Red riding hood 2011. happy

| MicutzaaPooh a răspuns:

"Nasa" cu alex velea smiley jojo... e o comedie super big grin

| LenaCresida a răspuns:

Iti reomand : Tron : Legacy, AMurg, Luna Noua, Eclipse, Toate Haryy Potter, A walk to remember, Remember Me, Titanic, Dear John, If Only, Raise your voice, Keith, Love hurts, The Notebook, A Cinderella Story, Up in the Air, Charlie ST. Cloud... Scuza-ma cam atat imi vine acum. Vizionare placuta!

| Octavian007 a răspuns:

Bona de la fortele speciale cu vin disel mori de rasssslaughing))))))))