| doroteea a întrebat:

Ce film imi recomandati de vizionat in seara asta gen A Cinderella story, Another Cinderella story, A walk to remember? happy plshappy

Răspuns Câştigător
| hjjd a răspuns:

Pai.eu am vazut the last song(este un film foarte frumos) sau raise your voice cu hillary duff, sau the lizzie mguire movie.tot cu hillary duff. sper ca te-am ajutat.ce zici. funda?

4 răspunsuri:
| doroteea explică:

Am vazut si eu the last song si mi-a placuthappy.
Daca mai stiti filme, puteti sa le scrieti, multumesc multhappy.

| bebesweet a răspuns:

Ai vazut ps.i love you?
mie mi-a placut foarte mult big grin
e romantic si are si comedie big grin

| bebesweet a răspuns:

Uita-te la cinderellas pact sau cred ca se numeste lying to be perfect...
a da asa se numeste!
e super bun
adica mie mi-a placut:d

fundita?

| SunnyMidnight a răspuns:

If only
Dear Jhon
Remember me
Letters of Juliet
Nine
Bounty Hunter