| ddelia14 a întrebat:

Ce film imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Georgelxxel a răspuns:

Daca vrei sa plangi, Titanic; daca vrei sa razi - un politist cu explozie intarziata; animatie - ice age,

10 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Sub anestezie sau
Strania poveste a lui Benjamin Button
daca vrei sa vezi ceva calumnea, de viata.

| beautifulkiss a răspuns:

Buna iti recomand daca esti un comediant inrait Dr.Dolittle 1(1998), daca iti plac mult filmele horror si rezisti la chestii mai scarboasebig grinrag Me To Hell sau Train, daca iti plac filmele de dragoste Remember Me. Sper ca te-am ajutat.

| Biencush a răspuns:

Unul special de Craciun...toate sunt superbe.

| Ics a răspuns:

The Breed 2006 love struck E Un Film in care Pleaca 5 Adolescenti La O Casa Pe O Insu; a Si Acolo Sunt Nijte Caini Care Li S.au facut Ma Demult Nijte Experimente Si Nu Ii Lasa Sa Paraseasca Insula. Uita. te O Sa. ti Placa! :X Fundita?:Sau Uita. te La The Last Song love struck

| remusbb a răspuns:

La tv? nu stiutiu
poti lua filmele

scary movie 1 2 3
homealone 1 2 ratocit in newyork
terminator 2
academia de s*x
placinta americana

etc... sunt foarte multe
trebuie doar sa stii sa le cauti

| Twatwaffle a răspuns:

Un film care sa iti spuna la ce film sa te uitiwinking

| A_7901 a răspuns:

Secretul din spatele cartilor, Inception, The back up plan, If only, Step up, Hairspray.

| EnnY a răspuns:

Harry potter and the deadly hallows partea 1winking dai vot si funda? SPAMpagina.php?id=1029

| alyna29 a răspuns:

The twilight super filmul

| justme_1667 a răspuns:

Daca vrei unul de groaza care e super...sunt de fapt 7. se numeste SAW(1, 2, 3, 4, 5, 6, 7)! merita vazut sincer