| xxemoelfyxx a întrebat:

Ce filme stiti care sa semene cu filmul Blood The Last Vampire? sa fie cu vampiri va rog multumesc

3 răspunsuri:
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Twilight toate seriile

| lavinia1302 a răspuns:

BLOOD TIES! Doar ca e serial. A fost si pe Axn sub numele "Vampiri, crime si povesti de dragoste". Problema e ca nu gasesti subtritari decat pentru primele 11 episoade (si eu caut subtitrari pentru celelalte episoade big grin ).

Ar mai fi si "Ghost Whisperer"-Mesaje de dincolo (tot pe axn si tot serial). Nu e cu vampiri dar e tot in genul asta (mie imi place big grin). E cam lunga seria dar... daca o sa iti placa nu te va deranja.

Multa bafta :*

P. S. : Daca o sa iti placa Blood Ties si o sa gasesti subtitrari si pentru celelalte episoade te rog sa ma anunti si pe mine. Merci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

True blood.Vampire diaries.:X.si sunt mai multe