| Alina09 a întrebat:

Ce firma imi recomandati pentru placa de par? Care e mai buna? Remington sau Philips?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Amandoua sunt bune, diferenta e pretul

| DedeeAndreea a răspuns:

Buna,Alina09.Inainte sa iti raspund la intrebare,as vrea sa iti spun ca placa de par iti arde parul,si ca ar fi bine sa nu o folosesti,dar este treaba ta happy!
Eu am auzit si de Remington si de Philips,ba chiar le-am vazut in magazine, si am folosit aceste placi de par, dar norocul meu este ca le-am folosit doar putin la varfuri, si mi s-au ars decat varfurile!
Philips este mai buna si mai calitativa, si nu iti arde parul decat dupa mai multe(2-3 utilizari), dar Remington iti arde parul imediat.Eu zic sa folosesti Philips, pentru ca te avantajeaza mult mai mult decat ar face-o Remington!
Sper ca raspunsul meu ti-a fost de ajutor!

| FreakyChucky a răspuns:

Remington.pentru ca anumite modele de placa au ioni care repara parul nu il ard si poti regla placa daca ai par deteriorat/uscat etc.costa 3-4 milioane depinde de unde o cumperi[magazine, net...]

| MyaEmy a răspuns:

De Remington nu am auzit dar de Philips da(am auzit ca este o firma foarte buna si i-se face reclama si la televizor).Te sfatuiesc sa folosesti Philips.
Sper ca te-am ajutat happy