| anonim_4396 a întrebat:

Ce gust are cafeaua, eu nu am baut niciodata dar dupa miros imi vine sa vomit.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Are un gust amar... mirosul e superb... gustul meh, depinde ce mai pui in ea, dar eu tot o beau

| deeeaqq a răspuns:

Sameee

| MaliciousDeath a răspuns:

Eu ador mirosul, dar nu-mi place gustul.Este amara, are un gust greoi si care persista.Devine acceptabila daca pun mult zahar si lapte.

| FaraNume1245 a răspuns:

E amara, de un amar diferit de bere sau ciocolata.

| NAT0 a răspuns:

Eu nu beau, nu-mi place, e mult prea amară.

| LexiEla a răspuns:

Pentru mine e prea amara. Nu imi place. Si daca ii pun zahar are un gust si mai rau

| Adiq a răspuns:

Mai bine nu incerca.

| danutz2006 a răspuns:

Fara zahar este usor amaruie dar asa poti face diferenta intre mai multe soiuri de cafea( arabica, robusta, etc). Modul in care este preparata poate face iarasi diferenta inte a iti place si a nu iti place ( cafea lunga, espresso, machiato, capucino, etc).
Incearca mai multe tipuri si fomeaza-ti o parere.
Unora nu le place, altii sunt dependenti iar altii beau o cafea de placere.
O zi buna.