| mihaelutzamy a întrebat:

Ce idei de porecle la numele Mihaela imi puteti da?

Răspuns Câştigător
| Roxana_6190 a răspuns:

Pai.Pentru inceput numele Mihaela imi place fffff mult! As fi vrut sa ma cheme si pe mine asa. dar din pacate nu ma numesc Mihaela! Si poreclele pot fi oricare! Nu prea demind poreclele de nume! Cel putin asa cred eu! Daca cereai nick name era alt ceva ca puteam sa-ti zic Miha_mumoasa_dulchica etc etc. Porecla cred ca trebuie u sa alegi, dar am o idee daca iti plac animalutzele eu as zice Maimutzica, mumoasa, my Miha. nu stiu (scuze daca te-am suparat cu vreo unabig grin)Nu am ideei acum dar ar trebui sa iti pui u cum crezi, cum iti place, in ce fel iti place.Ma bucur ca te-am ajutat

23 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Porecla poti sa ai si Bebe sau orice cuvant, tu cauti derivate de la numele tau. Miha, Ela...

| juniper a răspuns:

Ela, Miha, Miky.

| Zâmbărici a răspuns:

Miha, Ela, Mica, Mely, Misha, Mimi, Mishelle, Mishu, Mia, Mihaelutza, Mimishor etc :X

Sper ca te-am ajutat!~~

| Klara a răspuns:

Mihaela dragostea mea! ( ieeee, sunt preeesedintee )

| Ruxyana a răspuns:

Poreclele nu vin de la numele sau prenumele tautongue
ele vin de la caracterul(personalitatea) tautongue

de la numele tau ar merge:Ela, Miha, Nelatongue

| simoSTAR a răspuns:

Mitza

| naty_3185 a răspuns:

Miky, ela, miha, biti etc!

Răspuns utilizator avertizat
| rebelutza4u a răspuns:

Myha, Mi, Myky, Ela...etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miky

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ella, miha, mimi, mim, miki, mica, mike(asta e si de baieti dar merge si la fete), misha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te-as da Myhy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pantera

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai miky de exemplu sau mica pe mine ma cheama mihaela si imi zic miky

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mihuita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.si p mine ma cheama mihaela.si prietenei imi spun misha, misu, mih...si colegi imi spunea miutza sau mihaelutza. sper ca ti-am fost de ajutor:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si pe mine ma cheama mihaela si am o gramada dea porecle:miky, mihu, miha, mitza, pytza, mikele, michel, etc. sper sa iti plac:X:X:Xpup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elaa:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miky

| Myhaa a răspuns:

Si pe mine ma cheama Mihaela si toti imi ziq Puricelaughing

| Mikkye a răspuns:

Si pe mine ma cheama Mihaela si prietenii imi spun Miky... Alte porecle mai sunt si Mimi, Miha, Ela, Mikisor etc :X Sper ca te-am ajutat :X.

| tudorash a răspuns:

Tudor