| medex3 a întrebat:

Ce imi puteti spune de metropolitans? Vin toate produsele? Este de incredere.Produsele sunt bune? Multumesc mult de tot

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi eu sunt reprezentant si e super preturi mici vin toate produsele in 2-3 zile (depinde de unde eşti) si platesti cand te duci sa iei produsele de la poştă nu e ca la AVON sa te duci nuştiu unde sa dai bani cu cardul, e mult mai simplu

2 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Vin toate produsele in functie de stocuri. Oricum daca nu mai sunt pe stoc te atentioneaza ei in momentul in care pui comanda. Daca vrei sa incerci poti folosi codul: RArPd10p

| caramica a răspuns:

E frumos la metropolitans pentru ca ai un venit suplimentar si produsele sunt accesibile. daca vrei sa stii mai multe delatii viziteaza pagina aceasta http://shop.metropolitans.ro/......a/DIV0K0Sp