| Barbiiiedoll a întrebat:

Ce inseamna better burn out than fade away?
funda

3 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Mai bine sa arzi decat sa te estompezi.

Ma gandesc ca are sensul : mai bine faci ceva pri ncare sa iesi i nevidenta, chiar daca poti muri din asta, decat sa dispari, sa te estompezi sa nu stie nimeni daca ai si trait candva.

| VisionsofaGod a răspuns:

Depinde in context. Ar putea insemna: Traieste-ti viata, nu irosi nici-o clipa si nu amana nimic. Este mai bine decat sa te ingrijorezi ce o sa se intample in viitor si sa iti fie frica sa risti.

| madalinapaula a răspuns:

Mai bine arde decat sa estompeze. cred. sper ca ti-am fost de ajutor