| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cand o fata isi cere scuze zicand ca NU foloseste aplicatia respectiva ( insta, whatsapp etc) mult?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Adiă te-a trimis la plimbare intr-un mod mai... elegant

| dullcat a răspuns:

Buna.Contrar a ce spun ceilalti, sa stii ca exista persoane care intr-adevar nu folosesc unele aplicatii.Nici eu nu aveam cont de Instagram pana acum aproape 1 an.Nu putem sti cu exactitate daca fata te minte sau spune adevarul.Intreab-o daca vrea sa vorbiti pe Facebook sau alta platforma.

| Nirvanaaa a răspuns:

Depinde. Whatsapp- pe aia nu o cred, toți îl folosim destul de des.
Dar dacă îți zice de Instagram poate chiar nu o folosește. Sunt oameni care nu stau așa mult pe aceasta aplicație. Însă dacă ea e activa acolo, dar nu îți raspunde, da, nu are chef de tine.

| Continchiscontsters a răspuns:

Te minte 10000%%%%.

| MocanuAlina2006 a răspuns:

Că nu pare interesată de tine...