| CrazyMD a întrebat:

Ce inseamna cand o fata se tot musca de buza de jos cand este in preajma unui baiat?

Răspuns Câştigător
| alina_8112 a răspuns:

Dupa parerea mea cred ca il place... ticurile astea sunt pe baza de emotii happy

6 răspunsuri:
| SweetLikeaLemon a răspuns:

Bună. Eu sunt fată şi am ticul ăsta atunci când sunt neliniştită, tristă sau am emoţii etc. Şi îl am mai mult când sunt de faţă cu prietenul meu.
Dacă fata de care spui tu nu este cu baiatul respectiv (care probabil eşti tu) şi se muşcă de buza de jos poate să însemne ori că aşa are ea ticul ăsta în permanenţă, ori că este cam timidă şi îl place.

| TrixLove a răspuns:

Sau e doar un tic si fata nu simte nimic. e un tic obisnuit pe care majoritatea lumii il are.

winking

| SociallyDepressed a răspuns:

Inseamna ca il place.

| Danna4Joy a răspuns:

Buna! Pai.de obicei inseamna ca il place.ca vrea sa il sarute, ca il doreste happy.

| jonydd a răspuns:

Dau au dreptate poate il place dar poate e si timida nu se stie cel mai bine el ar trebui sa faca primul pas baftabig grin