| Antonela10 a întrebat:

Ce inseamna daca un baiat imi tot da palme peste fund si imi spune mereu numele.Si ii deranjant ca face asta cate o fata si in fata baiatului pe care il plac si clar ma deranjeaza.Si se pune jos undeva si daca nu am si eu loc zice hai si punete la mine pe genunchi.Ce ii pot face ca sa scap de el? I-am spun in mod repetat lasa-ma in pace

2 răspunsuri:
| RainbowD a răspuns:

Din punctul de vedere al unui baiat: un pervers. Incearca sa il ignori, nu il mai baga in seama. Stai cat mai departe de el.

| ioana3432B a răspuns:

Înseamnă că e un neanderthal din epoca de piatră. Un bădăran care nu știe să respecte o fata. Este foarte greu, ca femeie sau persoană de sex feminin, să îi facă față de una singură unuia ca el. Nu îi da atenție. Evită-l! Personaje ca el nu aduc nimic bun. Să nu cedezi în fața jocurilor lui tâmpite. Respectate! Dacă nu o face el, măcar fă-o tu. Nu îi accepta comportamentul pe care el ți-l aplică. Ăsta e comportament pentru femei cu moravuri ușoare și eu cred că tu nu te consideri una. Am dreptate?! Și dacă băiatul pe care îl placi nu reacționează în nici un fel la asta, înseamnă că nu e mai breaz ca celălalt. Ai grijă. Succes!