| NRH a întrebat:

Ce inseamna daca visezi ca ZBORI intr-o casa in care is oameni si SPARGI GEAMURILE sa poti intra si ii OMORI OAMENII din interior? si tot zbori afara sa nu te prinda etc... (am scris ce am visat vreau sa aflu ce inseamna visu mai ales daca visezi ce am scris cu litere mari) multumesc

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Visele in general nu inseamna nimic care sa merite incercarea de a le gasi o explicatie logica. Avem un bagaj enorm de date stocate in creier,si daca iti mai amintesti asemenea vise,vei observa ca aceste imagini nu au nimic de a face cu activitatea ta,si dispar.E un fel de refulare a creierului, involuntar de gandurile noastre, pentru a se elibera de,, informatii,, inutile.

2 răspunsuri:
| Maddiex3 a răspuns:

Nu inseamna nimic. Este pur si simplu un vis ciudat.

| Iulian0000 a răspuns:

Înseamna ca trebuie să te mai lasi de jocurile pe PC big grin