| SwEeTgIrL_1752 a întrebat:

Ce inseamna "intr-o relatie deschisa" (am vazut pe facebook)?

4 răspunsuri:
| Roxett a răspuns:

Inseamna ca nu ai obligatii fata de el/ea ca intr-o relatie si nu trebuie sa-i dat explicatii pentru ceea ce faci in afara acelei relatii

| Adison a răspuns:

Adica toata lumea stie despre relatia lor si nu au nimic de ascuns. Totodata inseamna si faptul ca nu este atat de serioasa si ca se pot desparti din motive banale(nu-i mai place cum se comporta, a intalnit pe cineva mai bun, nu-i mai place cum se macheaza etc.)

| AnaBlackVampire a răspuns:

Buna!

Inseamna ca persoana este intr-o relatie dar nu intr-una serioasa. Adica se poate despartii de persoana cu care e pentru o alta care o intalneste (de ex pe facebook).

Ciao!

| cipp94 a răspuns:

Inseamna ca poti avea secrete cu parteneru' de relatie.