| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna "o fata cauta provocarea" astept un raspuns din partea fetelor.

1 răspuns:
| Lunia a răspuns:

Fetele cauta "provocari" sa le castige ...astfel ele au mai multa incredere in fortele proprii happy
de exemplu :la o fata ii place de un baiat (chiar daca el are prietena ) ea va incerca sa-l cucereasca, cu cat se lasa mai greu cucerit, cu atat provocarea e mai mare ...insa odata ce a obtinut ce a vrut se plictiseste si cauta alta provocare