| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna pentru voi iubirea?big grin Bineinteles cel mai convingator raspuns va primi funda happy

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

"...Iubirea este ca o floare: Noi o plantăm în inimă, ea, crește, se usucă și moare. Iar când gâsim alta cu adevărat, această se plantează singură, crește și devine nemuritoare..."

| Georgiiiiiii a răspuns:

Pentru mine iubirea inseamna totul..viata,speranta,cel mai frumos sentiment care poate existalove struck Nimeni nu poate trai fara iubire, fara iubire esti ca si fara respiratie sau fara viata happy love struck

| SOLDADO a răspuns:

Pentru mine iubirea este acea care " ACTIONEAZA " nu " REACTIONEAZA "

| IonescuOnutza1986 a răspuns:

Ce inseamna iubirea? Pentru mine este un sentiment placut pentru o persoana sau intre doua persoane care te face uneori sa suferi, alteori sa fii fericit.