| nikol_7126 a întrebat:

Ce inseamna pentru voi ziua indragostitilor?tonguetonguetongue

Răspuns Câştigător
| Delire a răspuns:

Buna! o zi normala, nu cred ca e nevoie de "ziua indragostitilor" ca sa spunem "te iubesc"!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E o zi simpla de singuratate.

| monyk a răspuns:

Buna,ziua indragostitilor poate fi in fiecare zi, in orice zi.Eu una consider oarecum superficiala aceasta zi deoarece tocmai de ziua indragostitilor deodata toti sunt mai iubareti,mai intelegatori,mai tandri, fac cadouri, etc.Asa poti sa te comporti mereu nu doar o data pe an.Bine,e frumos sa fi alaturi de persoana iubita,sa ii faci cadouri dar asta nu neaparat ca vezi doamne e ziua indragostitilor si gata ne iubim la nebunie si a doua zi iti dau cu parul in caphee hee.
Nu am nimic impotriva celor care sarbatoresc si e ok,nu zic ca nu,dar iubirea daca exista ea se simte si se dovedeste nu doar prin cadouri si gesturi de tandrete ci prin respect,comunicare,etc.
Deci,pentru mine e o zi normala fara nimic impresionant, nu am sarbatorit cu prietenul meu ziua indragostitilor, ba chiar m-am certat cu ellaughing.

| aly a răspuns:

O zi obisnuita

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Sincer? nimic!

| StupidANDContagious a răspuns:

Cu sau fără a avea o persoană iubită cu care să petreci această "minunată" perioadă a anului, tot o tâmpenie sinistră şi comercială rămâne.
Am zis că, orice-ar fi, Valentine's înseamnă cafea cu fetele în oraş. Pentru că refuz să intru în tiparul ăsta idiot.Refuz.Să nu ştiu şi să nu aud! Suntem un popor fară identitate, împrumutam de peste tot numai sărbatori şi chestii tâmpite. Aici ma refer şi la ziua aia cu dovlecii:Halloween.
Iar îngerul ăla în curu gol, Cupidon...e o idee mai proastă ca Moş Crăciun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caca tau din WC