| Boinx a întrebat:

Ce jocuri online(de fete)stiti? dar sa nu fie de strategie, cu questuri sau chesti de genu.merci! dau >funda!:

Răspuns Câştigător
| insanelove a răspuns:

Pai ar fi lady popular sau imvu second life au si chat poti ceva cu mai multe haine o poti costume poti cumpara vip si ap sunt mai multe e grozav eu mereu stau pe el :p am numele inlovewithyou20 daca intri te astept

5 răspunsuri:
| MyEssence a răspuns:

Incearca lady popular, este un joc super... dar daca vrei sa te distrezi de halloween poti sa dai clik la http://www.vanatoareadevampiri.ro/? ref=15762

| Love3 a răspuns:

Mall Word
fundasmug?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Our world