| Madalina17_3433 a întrebat:

Ce jocuri practicati cand iesiti cu prietenii? exemple.

4 răspunsuri:
| andreeagabriela a răspuns:

Eu de obicei daca iesim si avem bautura ne jucam jocul,, Eu niciodata...,, este misto, sa iti explic.
Fiecare are in mana un pahhar cu bere de exemplu iar unu zice,, Eu niciodata nu am furat,, jucatori care au furat trebuie sa ia o gurra de bere si asa e pana terminati toata bauturalaughing)))))))). E superlaughing))) si afli si lucruri noilaughing))). Spor la distractie:*

| MeyBro a răspuns:

Stam si ne imbatam ca porcii! \:d/
Numai am 10 ani ca sa joc fate'ascunselea.
Mai ies rareori cu bicicleta, insa odata, de doua ori pe an happy.

| VallyVall a răspuns:

Poy depinde si de ce le place fiecaruia,noi, eu si gasca, jucam cate o runda sau doua din fiecare joc.De exemplu,cineva vrea,,Adevar si provocare'',altcineva,,Telefonul fara fir'',altul,,Telefonul american''. Sunt multe varianta,si stiu ca sunt jocuri de copilasi,dar sunt frumoase,mai ales ca-ti amintesti cum era odata.Oh,da,noi mai spunem si intamplari din trecutul nostru,sau, pur si simplu, ne reamintim niste momente de-ale noastre.Este foarte funny. Daca incerci si tu acest,, joc'', iti urez distractie placuta!

| lavi_2745 a răspuns:

Noi afara jucam fantanitza adevar si provocare(sau varianta noastra provocare si pupic) sau mancam semintebig grin