| VisezInNonCulori a întrebat:

Ce jocuri ( sau siteuri de jocuri ) stiti dar sa fie multiplayer big grinbig grinbig grin multumesc, funditzica pentru cele mai bune big grin

4 răspunsuri:
| Assassins a răspuns:

Prototype(rpg)
BiteFight(mmorpg e pe browser dar e tare rau:X)

| danutzzz1992 a răspuns:

Will Rock, nfs underground 2, most wanted, cs, flat out 2, insane, ford racing 3, out run, Battle of the imortals ( trebuie sa iti faci cont si joci pe servere, jocul il descarci de pe net complet gratuit) half life, wow, tmnations, star trec elite force (holomach), 4*4 evo, Mx vs Atv, alien arena, fifa, pes, eve online.
Sper sa te ajute!@ fundita?

| KLU a răspuns:

Kongregate.com... ai unele jocuri multiplayer
joci.ro de alde uist, septica
conquiztador.ro