| anonim_4396 a întrebat:

Ce le plac baietilor cel mai mult la fete.

5 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Să nu pună întrebări stupide.

| NuAmGăsitNume a răspuns:

Of! Sa stii ca sunt 100% de acord cu cei ce au raspuns mai sus.
Dar am sa ascult de @Patratel:
Unii baieti se uit la fizic,altii vor fete sensibile si timide,altii cu tupeu iar unii pur si simplu nu au un gust anume ci doar vor sa cunoasca fete,sa le descopere si eventual sa se indragosteasca.
Dar acum depinde de fiecare,dupa cum a spus @Laura.

Alta data, in loc sa pui astfel de intrebari, de ce nu incerci sa experimentezi singur/a? Poate nici macar tu nu stii ce vrei de fapt.
Pace!

| Laura a răspuns:

Mai puneți de multe ori întrebarea asta? Tu crezi că toți băieții/toate fetele sunt la fel?

| Patrăţel a răspuns:

Fa un sondaj de opinie pe strada;;|. te freaca cumva grija asa de taresmug? raspundeti mai, sa nu moara baiatul/fata asta nelamurit/a

| Daniela377 a răspuns:

Nu m-am asteptat la asa rs.pur si simplu am vrut s vad si gusturi aveti.