| Linkus a întrebat:

Ce le place fetelor sa auda, primeasca de la baieti? laughing cand se simt iubite?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetelor le place să audă vorbe frumoase, complimente, glume care să nu fie de prost gust, nesărate... să primească dragosteee și mici atenții, de ex. flori... și se simt iubite când băieții îndeplinesc toate aceste chestii menționate mai sus, mai pe scurt când ei știu să-și arate iubirea ^^

3 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Sal in prmul rand o fata isi doreste sinceritatea unui baiat, sa fi rasfatate iubite tongue... sau cher alintate eh... asta cred eu tongue.//
si cred ca ele vor sa fie iubite si putin gadilate laughing glumesc dara sta e relitatea...
Dar! sinceritatea e pe primul lor cin viata happy daca tu esti sincer si ea trebuie sa fie Corect!

| Crissu3005 a răspuns:

Depinde,de varsta fetelor, de maturitatea lor, de gusturile lor.Nu toate fetele au aceleasi preferinte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sinceritate si respect