| gabryel a întrebat:

Ce liceu si facultate trebuie sa urmez pentru a invata idei de afaceri si cum sa conduc o afacere? liceu si facultate la seral. am terminat clasa a 11 a la profesioala si vreau anul viitor sa continui liceul dar la seral, deci ma puteti ajuta? *( reparati site asta ca merge naspa ca o baba cu baston e a 3 oara cand pun intrebarea asta si nu mi-se afiseaza nicaieri, nici macar la intrebarile mele.)

2 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Tu le spui rockerilor că sunt fără viitor?
Ia uite o treabă: Cea mai mare parte din "drogaţii ăia satanişti", cum le spui tu, au terminat liceul la zi (de cele mai multe ori la colegii naţionale) şi acum sunt în regim bugetat la facultăţi pe bune din oraşe mari sau din străinătate!
Succes la seral dar sper să nu ajungi tu să conduci o afacere!

| lollipop_6643 a răspuns:

Finante - Banci Bucuresti tongue