| ciupy a întrebat:

Ce lucruri paranormale ati vazut daca aveti dovezi sau poze reale cu ceva paranormal contactati-ma adica lasati raspunsul vostru la intrebarea mea si un id de messenger iar eu va dau add in lista mea si vorbim mai multe acolo. va astept cu paranormalul oricat de trasnit ar fi el...

3 răspunsuri:
| moonY a răspuns:

Sigur tu n'ai iesit la agatat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu niste poze...ciudate...in care in unele imagini, toata poza era acoperita de niste cerculete de lumina...Am luat in calcul toate posibilitatile si vreau sa aflu parerea cat mai multor persoane. ID meu este the_malefik_light@yahoo.com, baga-l in lista ta si mai vb ca sa-ti arat pozele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am facut o poza eu si prietena mea si ma pusesem intr-o pozitie de balerina si cand m-am uitat la poza s-a vazut o ceva galben ca o flacara si lumina era stinsa ca sa nu zici ca era de la bec. prietena ea care mea facut poza ma anuntat ca ceva nu este in regula. si nu aveam nici macar un rogram de truct poze.si nu stiu cum a aparut si eu cand am facut poza nu am vazut-o si nici webcamul nu era stricat. si am ramas cu idea ca este ceva paranormal.