| mihaitzaaaaa a întrebat:

Ce materiale imi trebuie ca sa fac tatuaje permanente dau funda

3 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Ai nevoie de un aparat cu un furtun ceva gen narghilea acea butelie din care se fumează, este destul de costisitor dar cu puţină economie poţi să-ţi ei un aparat şi să îţi scoţi banii, sunt persoane care îşi fac tatuaje, eu nu sunt adept.
O seară bună!

| tatuajebrasov a răspuns:

Am eu de vanzare daca te intereseaza un aparat la 200 de lei cu tot ce ti trebuie ace sterile si tus

| mamasitakiss a răspuns:

Iti trebuie aparat de tatuaje dar este cam scump. daca te descurgi la facut manual e ok.adik dintr-un pix ii pui in capat un ac si un motoras de la radio sau cv de genu..plus ca ai nevoie si de tusuri speciale pentru piele.si apoi o crema fara alcool cu care sa te dai pe tatuaj cand il inveleste. sper ca am fost de ajutor