| ElySa a întrebat:

Ce materie va enerveaza cel mai mult si cel mai mult de nu o suportati?

21 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Matematica.Intre noi a fost ura la prima vederehee hee
Cand vad orele de mate din orar in fiecare marti si joi ma apuca groaza. Dumnezeu mi-e martor ca incerc sa fiu atenta dar pur si simplu mi se inchid ochiilaughing
Are profa de mate o voce de te adoarme incet-incetday dreaming

Stefan
| Stefan a răspuns:

Chimia, am o profesoara, preda de nu intelegi aproape nimic, ne da teme acasa din culegeri si la ore ne rupe cu notele proaste.

| marrr a răspuns:

Nu suport germana, pur si simplu este monstruoasa si nu inteleg nimic! M-am straduit sa invat, sa incerc, insa e prea multlaughing tu?

| Mjdolhfi a răspuns:

Tehnologie...fizica...

| Alisa a răspuns:

Fizica, deoarece niciodata nu am reusit sa o inteleg, mi s-a parut cea mai complicata oricat m-am straduit sa inteleg si sa imi placa, tot degeabalaughing

| Klara a răspuns:

Uram romana, istoria, chimia si germana ( pana in a X-a, cand ne-a ramas doar franceza ).

| want2bMajestic a răspuns:

In profunda noastra constiinta stim ca ne cam deranjau profii si nu materiilelaughingnu?

| Mada a răspuns:

Mate. Fizica. Chimie.
Pentru ca`s grele angry.

| simona_6231 a răspuns:

Am niste module de pur si simplu nu le suportx(, si mai e si chimia.

| Love4ever.EU a răspuns:

Pai matematica! Urascbig grin

| BabyPink a răspuns:

Fizica şi geografia, erau cele mai oribile materii din generală şi liceu :-&

| emy_8408 a răspuns:

Matematica crying, e oribila, pur si simplu nu o pot intelege.

| adi4ever a răspuns:

Toate

| Juliana a răspuns:

Matematicalaughing

| evoke a răspuns:

Francalaughing Profa ii trilulilulaughing da ne batem joc de ea si asa trece ora my repedelaughing

| Black_Cherry a răspuns:

Fizica...nu inteleg nimic crying

| Sebastian_3723 a răspuns:

Fizica... din cauza profesoarei

| mara_8999 a răspuns:

Fizica- nu inteleg nimic si franceza- profesoara ne spune ca plutim in stratosfera in fiecare ora

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Matematica...nu inteleg de ce ni se predau toate chestiile alea...imi sunt de ajuns lucrurile elementarehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chimia...nu intreba de ce...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Istoria si fizica.