| Meli2314 a întrebat:

Ce medie anuala ati avut in clasa a 9-a? Ati avut cea mai mica medie din liceu atunci?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te referi la media cu care am intrat intr-a 9-a sau media clasei a 9-a?
Am intrat cu media 9, 40, avand 9 la romana si 9, 6 la matematica. Am intrat cam printre medii-slabi (erau multi care aveau medii mult mai mari decat mine, dar pe parcurs s-au dovedit a nu fi chiar asa de buni ori sa nu se fi straduit asa de mult).
In clasa a 9-a am avut pe primul semestru 9, 76, iar pe al doilea 9, 82, acum intr-a 10-a am 9, 66 pe primul si s-ar putea sa iasa cam la fel si pe semestrul acesta. Media din liceu nu conteaza la BAC, doar examenele conteaza. Dar oricand sunt binevenite cunostinte noi despre orice materie, nu? happy

| ABCD122 a răspuns:

Abia am terminat si eu clasa a9-a... Adica, mai e o săptămana, dar in fine happy
Am avut 9, 05 pe primul, iar pe al 2-lea cred ca imi iese 9, 13...

| Hulu a răspuns:

Pot doar sa-ti spun ca eu in a 12-a am avut media cea mai mare din toti anii de liceu, doarece atunci faceai aproape numai materiile de bac, la restul fiind fara stres, trecand pe oricine.Nu asculta vorba:"Clasa a 12-a e cea mai grea,din potriva, atunci e mai "grea" la sfarsitul clasei, ca e aglomerata cu bacul, sau atestat daca trebuie sa dai, sper ca te am ajutat.