| bkmad a întrebat:

Ce melodii triste si de bun gust gen Delerium-Fallen. mai stiti? Funda pentru cele mai frumoasee!

3 răspunsuri:
| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Daca ceri melodii triste, inseamna ca esti suparata sau ai avut parte de o dezamagire sau esec.
In asemenea situatii nu ti-as recomanda sa asculti muzica trista, la ce ajuta? Crezi ca te linisteste, daaa... 2 minute si dupa din cauza versurilor iti aduci iar aminte.Incearca cu muzica veche, vesela, care-ti aduce aminte de anumite locuri sau vacante. O sa vezi, o sa fie bine
Take care >big grin

| niko a răspuns:

Kiss- Because i am a girl ' :X
Cristian Castro - Por amarte asi ' :X
Celine Dion - Titanic ' :X
Le aodr ':X sper sa iti placa si tie
P'pa :*

| technotronic a răspuns:

Colours Feat Domino - Hold Me and Kiss Me
Jojo-Too Little Too Late
Dj Adrian Eftimie-Rezident Kristal CLub
sunt grozave sper sa iti placa