| medenisa a întrebat:

Ce mesaj as putea sa ii trimit baiatului pe care il iubesc pentru ai spune ca il iubesc dau funda va roog ajutatima

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ellaells a răspuns:

De ce nu cauti un mesaj de dragoste pe internet... de exemplu:
Unele iubiri nu vad rasaritul, alte iubiri sunt doar de o vara, altele se pierd si le inghite timpul... dar una te arde la suflet atunci cand nu te astepti.

Daca pleci, ia-ma cu tine, daca ramai stau cu tine, daca plangi, plang cu tine, daca razi, rad cu tine, daca visezi, visez cu tine, daca iubesti... iubesc cu tine!

Incearca-le...sunt una din cele mai frumoase lucruri. Nu iti dai seama ce poate simti o persoana atunci cand e indragostita si vede mesaje de genu' pe telefon. Am avut si eu ocazia sa trimit dar din pacate s-a terminat sad
Multa bafta!

| girl00 a răspuns:

Nu trebuie sa cauti pe internetbig grin exprima adevaratele tale sentimente si ceea ce gandesti tuhappy daca-ti zic eu sau altcineva ce sms de 'dragoste' mai e?^-^

| xey a răspuns:

Intre noi exista un ocean. Padurile si muntii ne despart. Nu sunt superman, dar da-mi o secunda si voi zbura peste mari si tari pentru a-ti trimite dragostea mea. Ai primit-o?

Dragostea... Toata viata mea am auzit despre ea, am citit despre ea, am visat la ea, am plans dupa ea. Acum, langa tine, am gasit-o!

Sa tii la cineva este usor, dar sa faci pe cineva sa tina la tine este greu. Ma tot intreb cum ai reusit asa de repede sa ma faci sa tin la tine

Orice ai face, sunt alaturi de tine. Sper ca toate visele tale sa se implineasca. Oriunde, oricand, voi fi langa tine dorindu-ti dragoste si fericire. Pentru ca te iubesc

La ce foloseste frumusetea fara inteligenta, banii fara fericire, zambetul fara sentimente, viata fara tine?

Daca ma urasti trage in mine cu arcul, dar ai grija sa nu ma nimeresti in inima pentru ca acolo te afli tu.