| LaLa_5622 a întrebat:

Ce meserie credeti ca vi s-ar potrivi? (funda pentru cel mai bun raspuns happy )

Răspuns Câştigător
| dennnnnnisa a răspuns:

Am 2 idealuri. se cred ca le voi practica pe aman2. daca ma ajuta Bunul Dumnezeuhappy. vreau sa merg la Scoala Militara. pe sectia Muzica. Eu cant ador sa cant. ador sa imi Cant Banatul. imi place tot ce este vechi, antic, unik. dar. m`am tot gandit. daca nu am noroc in muzica. ce fac atuci. daca imi pierd vocea?! si m`am mai gandit la o posibilitate banoasa pot sa spun in Politie. sau Armata de ce nu. Stiu ca voi trage 8-10 ani ca un Rob. dar asta e. daca vreau sa ajung ceva mare in viata va trebui. in plus. 8 ani de chin si restul vietii Relax. Deci. mai bine ati gandi si voi la fel.kisskisskiss/./Funda?!kiss

10 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Criminalist

| Silvia a răspuns:

Braconieră.

| BiaSiAtat a răspuns:

Scriitoare de scenarii.Imi place foarte mult...

| RoRoxana a răspuns:

Profesoarahappy

| alessia a răspuns:

Mie mi s-ar potrivi sa fiu actrita.joc foarte bine teatru!(mai ales cand...)

| Kylexy a răspuns:

Domeniul IT

| DeeaLove08 a răspuns:

Mie mi-ar place psiholog sau profabatting eyelashes

| AneZniP a răspuns:

Sa detonez bombe sau comedianta de circ.laughing

| Ruxy_2611 a răspuns:

Somera rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut @LaLa!
Mie mi s-ar potrivi meseria de detectiv.