| adry01 a întrebat:

Ce metin privat jucati?

Răspuns Câştigător
| matei20 a răspuns:

Eu united...te da cu lvl 30 ai cal direct ceri la 1kk si ala iti dau sau iti da chiar 10kk si iti iei ring te duci la orci si cresti acolo super redpede...dai si mantii si vin toti pe tine si ii omori
Sfat: daca o sa te joci intra pe regatul albastru e super k si daca iti faci eu zic war corp mental nu conteaza ninja cutite(nu-s fa arc ca nu o sa ai nici o sansa sa cresti) si sura care iti plzce tie...in niciun caz sa nu iti fazi saman e super praf

3 răspunsuri:
| xCherri a răspuns:

Candylongjulove struck

| Daneiulian a răspuns:

EUrope Mt2 http://www.raisingstorm.eu/ FUNDA?

| Vecean_Olimpiu_1994 a răspuns:

Imi dati si mie un metin in care intr-o ora fac 100?