| Mariposa97 a întrebat:

Ce nume ati alege dintre diana si iulia?

Răspuns Câştigător
| MegaOmega a răspuns:

Iuliawinking

9 răspunsuri:
| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Karina

| vladmR a răspuns:

Iulia

| Amelya02 a răspuns:

Diana!
Derivat de la o veche rădăcină Indo – Europeană care semnifică „divin, ceresc", legată de dyeus (ZEUS). Pentru romani „ diviana" este numele latin pentru „zeiţă". Diana (Artemis în mitologia greacă), fiica lui Jupiter şi a Latonei, este zeiţa Romana a vânătorii, pădurilor, lunii, a căsătoriei şi a naşterilor. Cel mai notabil templu al ei este cel de la Ephesus – una dintre cele 7 minuni ale lumii antice, construit în cca 220 ani.

| black34white a răspuns:

Iulia happy e cel mai frumos nume pe care l-am auzit happy deci iulia big grin

| ioana1600 a răspuns:

Diana, Iulia nu ma inspiralaughing

| MegaAna a răspuns:

Diana

| PurpleDark2 a răspuns:

Iulia 100%!

| Elisaa7 a răspuns:

Diana parca spune mai multe:X

| maryutza298 a răspuns:

Iulia:d