| Rowanna09 a întrebat:

Ce nume de fata va place cel mai mult? Dar de baiat? cel mai frumos fundabatting eyelashes

10 răspunsuri:
| andreeutzaa a răspuns:

Fata: Isabela
Baiat: Michael sau Christian

| ewygirl a răspuns:

Nume de fete : Daiana,Melissa,Elizabeta,Bernice,Beatrice,Arabela,Katherine...
nume de baieti :
Paul,Daniel,Casian,Alexandru,William,Michael, Prince, John...

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Pai de fata imi plac 2 : roxana si casandra
iar de baiat:dragos, bogdi

| AndreiZz a răspuns:

Cristina, Andreea,Alina,Roxana,Ioana,Andra,Paula, Irina, Maria.

| Alexiyaaaa a răspuns:

Alexia este numele de fata care imi placelove struck
Iar un nume de baiat...hmmthinking cred ca andreywinking

| Sυммєя a răspuns:

∂є ƒaтa Oana.
∂є вaιaт Stefan.

| deutza_2137 a răspuns:

Nume de fata am multeee:andreea,roxana, raluca, gabriela.baieti:bogdan,cristi,valentin,sergiu

| Rowanna09 explică:

Dar doar un nume preferat de fata si unu de baiat? unu singur. mie de exemplu la fata imi place: sara la baiat:edward

| Diiiidi a răspuns:

Nume de fete:Andreea,Medeea,Diana,Roxana si Ayanna nume de baieti:Andrei, Mihai, Vlad... raspunde si u la ceva intrebari de ale mele.:p

| ILoOveYoux3 a răspuns:

La fete imi plac Numele : Beatrice, Gabriela, Mihaela, Ruxandra, Cristina Si La Baieti Am Doar 2 Preferate : Cristii Si Alexandru!