| ForbiddenLove a întrebat:

Ce nume sa imi pun la facebook? Ma cheama Sabina

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Saby, sabinutza, sabinkarolling on the floor hmthinking cam atat imi vine acumlaughinglaughing sper ca te-am ajutat:*

| Rayyy a răspuns:

Sabina, simplu! E un nume frumos, de ce nu?
Nu se mai folosesc poreclele, prescurtarile sau pseudonimele cum se foloseau odata.

| Vizitiul a răspuns:

De ce nu ti-ai pune chiar prenumele tau? Sabina, e un nume frumos.
Nu ti-as recomanda apelative gen: "Mumushika, Bombonyka etc." pentru ca suna pueril. Chiar azi mi-am facut si eu cont, dar nu ma prea impresioneazahappy.