| JustMe_8472 a întrebat:

Ce nume sa-mi pun la facebook? funda-as dori sa fie complicate(cu semne de preferat)

Răspuns Câştigător
| NicoNicoo a răspuns:

Andrushka-E-Printesa-Ta

funda?big grin

6 răspunsuri:
| Bloomy a răspuns:

Nu ai cum sa pui semne pe fb happy. Majoritatea isi pun numele intreg happy

| theprettyreckeless a răspuns:

PoisonousGirl = ToxicGirl.
scuza-mi lipsa de inspiratie happy>

| ZUzulikii a răspuns:

Numele tau de familielaughing

| ConnY a răspuns:

Pai pe facebook de obicei iti pui numele tau daca te uiti toata lumea are asa deci puneti Dragomir Andreea

| MisteriousGeo a răspuns:

Http://www.tedmontgomery.com/tutorial/altchrc.html uite aici un site ti apsat ALT si urmatoarele combinatii de cifre pe care le gasesti pe site :) funda?

| Leonard_Ionut_1980 a răspuns:

ZuZu girl