| Bianca_3626 a întrebat:

Ce o sa faceti pe 20.12.2012? StItI voi aPoCaLiPsAlaughing

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

O sa stau intins la calculator, cu berea intr-o mana, tigara in gura,, ascultand parazitii si voi astepta apocalipsawinking

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Probabil voi cumpara bomboane de craciun.

| Elena1234456 a răspuns:

O sa mananc popcorn si o sa ma uit pe OTV cum vine apocalipsa... in direc si in reluare laughing! Ce tampenie!

| Ana-Maria94 a răspuns:

De fapt era pe 21 nu pe 20. ce o sa fac, ce fac in fiecare an si zi.

| LoLo a răspuns:

O sa stau sa ma distrez cu toti prietenii mei si o sa beau(eu nu beau de loc da daca tot vine apocalipsa sa ma distrez nu? laughing ) ca poate este ultima data cand ii vad laughing

hai ca asta este buna laughing glumeam...

o sa stau in fata calculatorului si sa ascult muzica la maxim tongue
asa cum imi place...

va fi o zi ca oricare alta zi...

da cine crede in apocalipsa din 2012?laughing

| c0rn3l1uss a răspuns:

O să stau pe un scaun afară cu nişte ochelari 3D ca să văd mai bine meteoriţii cum vin spre mine.

| sexychick_4075 a răspuns:

Pai sa ma gandesc uite iti promit ca pe 20. 12. 2012 o sa ma imi incep viata sexuala cu un aurolac. O sa ma duc la polu sud ca sa caut nordu, si o sa zbor spre iad. Hai sa fim seriosi :d

| VoiceWithin a răspuns:

Pai thinking rooock la maxim laughingrolling on the floor si imi spun,, Tatal Nostru'' smug laughing

| divinuu a răspuns:

Ma arunc dp Burj Al Arab

| dewix a răspuns:

Voi impodobi bradul. Voi manca ciocolata. Voi asculta muzica. Si o sa ma uit pe geam cum incepe sa ploua cu meteoriti.

| LucianaaaX a răspuns:

O sa fac ce fac de obicei.Adica atunci o sa fie perioada de scoala banuiesc thinking si o sa fiu la scoala.Seara poate ies afara sau stau in casa pur si simplu.straight face

| PrettyLittleLiarsBalonDeSapun a răspuns:

Eu una sincer nu cred ca o sa fac ceva mai ''special''. Ce e prostia asta cu Apocalipsa pe 20. 12. 2012? Sa fim seriosi, in 2 ani o sa fie cel de-al III-lea razboi mondial si o sa se reconstruiasca Templul lui Solomon? Si sunt o multime de semne care anunta sfarsitul lumii.In 2012 nu o sa fie cu siguranta, insa incet-incet sfarsitul lumii se apropie. E posibil ca noi sa ''prindem'' Apocalipsa, insa nu se stie sigur, poate o sa fie peste100, 1000 de ani.Pe noi profesorul de religie ne-a asigurat ca in 2012 nu se va intampla nimic, numai ca unele''profetii'' incep sa se implineascawinking