| Lollipoop a întrebat:

Ce parere aveti baietii, despre piercingurile la fete? (nu conteaza zona, dar ce parere aveti? credeti ca au un aspect frumos? ) fundita:*

3 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Mie una nu-mi plac + nu am curajul necesar pentru asa ceva. laughing

| VladGH a răspuns:

Unele dupa modul cum le pun iti face greata. La unele nu le sta cu piercing, le uraste parca. Nu le sta bine la toate cu piercing, altele isi pun doar ca are si cealalta dar nu se uita in oglinda.

| tpubv94 a răspuns:

Pai depinde de baiat. Fiecare are preferintele lui. Mie nu-mi plac piercingurile la fete. Consider o fata frumoasa asa cum este ea, naturala.