| εмiLч97 a întrebat:

Ce parere aveti ca Justin este cu Miley?(barfa am aflat-o din Popcorn)

6 răspunsuri:
| AngoOra a răspuns:

Sincer nu prea cred
nu il simpatizez pe niciunul, big grin asa ca ar face un cuplu bun, dar pur si simplu nu cred
justin e copilul cu voce de fata, un papa-lapte si miley e o drogata infantila big grin
imi cer scuze de la fanii celor 2, pentru ca le-am jignit idolii, dar asta e parerea mea si nu cred ca mi-o va schimba cineva big grin
nu prea se atrag acesti doi extremi tongue

| sweettyyyy a răspuns:

AngoOra--->Ca Justin are glas de fata chiar nu ai dreptate, da?
Hai sa fim serioshi...glasul lui Justin este destul de dragut`! Si in legatura cu Miley... da intr-adevar se drogheaza`! Am citit si am vazut poze in revista bravo`!

Răspuns utilizator avertizat
| Elyy_1788 a răspuns:

Nu e adevarat!
Justin nu s-ar imbarliga cu o drogatalaughing
!

| εмiLч97 explică:

Elenuka daca vrei sa te informam www.bravonet.ro este revista bravo...miley=drogata=crazyy(trage salvie) :|:|

| Georgiana_7110 a răspuns:

HELLO
treziti`valaughing
Justin nu a fost cu Miley sau e
momentan e cu Selenalaughing
si chiar daca miley sa drogat si ea odata
probleme?
era ziua ei...in plus implinea 18 ani.asa ca.ma rog.
nu conteaza.
zici ca e vreo crima daca sa drogat si ea o datalaughing
doamne...
si mariaa. Justin nu are voce de fata daa?waiting