| IrinaAniri a întrebat:

Ce parere aveti de baieti cu parul lung? vi se par draguti?

6 răspunsuri:
| AG a răspuns:

O da!smug Eu nu suport baietii cu parul de 2 cmstraight face. Par lung sau mediu ori nici nu se pune problemalaughing

| Liviu a răspuns:

Ce pot spune? Am fost unul dintre acei baieti
Am fost. happy
Am avut un par des... off crapau fetele de ciudabig grin
Aveam parul foarte foarte des sad
Am avut parul lung...
Cred ca numai 'codita mea ' avea peste 10 cm happy Prinsa de la gattongue
Oricum am renuntat si la parul lung si la cercei care ii aveam :^^
Trebuie sa crestem si sa ne maturizam fie ca vrem fie ca nu.

| toxik a răspuns:

Mie sincer nu`mi plac happy

| sceptic a răspuns:

Mi se par draguti, dar sincer unii au un par.parca sunt nespalati.

| OnlyGirl_5272 a răspuns:

Depinde! Adica sunt unii baietii care au un par:-&! Iar altii sunt f.scumpii:X!

Fooundahee hee?

| Rooxyy a răspuns:

Da, mie mi se par draguti nu cei cu parul lung lung... cei cu parul pana la gat sau umeri. aceia sunt super dragutiwinking