| MyEssence a întrebat:

Heii! Pentru baieti >--- Ce parere aveti despre fetele cu parul lung si ondulat si rebel? puppy dog eyes Si care va plac mai mult? Cele cu parul ondulat sau cele cu parul drept? Mulţu'!

Răspuns Câştigător
| BoMbeRmEn a răspuns:

Salut! :* Depinde de fiecare cum si-a facut parul de mica si cum s`a obisnuit cei din jur cu tine(cu parul drept sau ondulat). Acum nah...sunt multe fete in ambele cazuri la unele le sta bine cu parul drept la unele cu ondulat si la unele cu parul drept. Mie unul imi place putin ondulat (dar nu cret), dar nu e de refuzat nici cel drept. Cat despre rebel...mai putin big grin. Cu placere! :* :*

| MyEssence explică (pentru BoMbeRmEn):

Rebel...Vreau sa zic ca de obicei ma chinui cu el din cauza faptului ca mi se fac multe bucle si pare putin ciufulit(cateodata). Intelegi tu!batting eyelashes Mercii inca o data smug

1 răspuns: