| middle654 a întrebat:

Ce parere aveti de baietii de 19-20 de ani care tot timpul umbla dupa alte fete si se plictiseste repede de una?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sunt niste baieti aventurieri, nimic mai mult, mai devreme sau mai tarziu se vor satura sa zboare din floare in floare si isi vor dori o relatie stabila, deocamdata sa zicem ca isi traiesc viata

| pietrean a răspuns:

Asta ar fi buna intrebarea, pentru unul, VecinulDeLa2, care crede ca majoritatea baietilor/barbatilor, nu pot fi asa cum ai scris! Asa este ADN-ul lor.Trebuie foarte multa pricepere,intelegere,ingaduinta, ca o fata/femeie sa faca baiatul/barbatul sa fie fidel.DAR DE CE NUMAI FATA/FEMEIA si ei nu pot fi credinciosi,respectuosi,ingaduitori cu fata/femeia careia i-a declarat iubire vesnica? Asta ma scoate din sarite:mereu fata/femeia este CAUZA.
Deci,dupa cum ti-am mai spus,asta este in ADN-ul lor:se cred atot stiutori,superiori din toate privintele,cu cat agata mai multe tipe(chiar si cu deiferente mari de varsta,mai mici,mai mari),cu atat ego-ul lor este mai ridicat...
Cred ca sunt si anumiti baieti/barbati, cu multa minte, respectuosi, care stiu ca odata ce au jurat credinta femeii iubite isi respecta cuvantul.Dar, cati sunt asa?
Si inca ceva; nu doar de 19-20 ani, fac astfel de lucruri.Pot fi si de 50-60 ani, care se uita dupa fuste "tinere", chiar prea tinere (si devin ridicoli).

| Madayna a răspuns:

Fac asta pentru ca li se permit de unele fete, sa nu fim ipocriti si sa zicem ca doar baietii umbla din floare-n floare, exista si fete de genul.

| Hexiled a răspuns:

Trebuie sa-si gaseasca nasul
ar trebui sa fie lasati si ei de o fata si asa poate se vor invata minte
sau ar putea sa fie genul ala de baiati care sunt diferiti (speciali) funda?

| Veromi321 a răspuns:

Ca sa capete si ei experienta si sa priceapa anumite lucruri despre fete/femei si despre cum sta treaba cu dragostealaughing care e destul de complicata pentru ei si care le da multe dureri de cap. laughing

| Malinutza99 a răspuns:

Afemeiati...