| Andreime a întrebat:

Ce parere aveti de colegiul national Mihai Eminescu, Bucuresti?

M-am gandit sa ma duc la el pentru. ca stau aproape, dar nu prea stiu nimic despre el!

Funda.

1 răspuns:
| unionofthefandoms a răspuns:

Nici eu nu sunt prea bine informata in ceea ce priveste acest liceu, insa pot spune ca rezultatele la invatatura sunt bune (media de admitere 9.29), este un liceu modest, decent, iar specializarile de acolo sunt stiinte ale naturii (8.94), matematica-informatica (8.92) si filologie (8.79).