| oanamk22 a întrebat:

Ce parere aveti de noul roll-n pentru ichi de la nivea?

Răspuns Câştigător
| Deszire a răspuns:

Nivea este o gama bunicica dar daca ai vrut sa scrii ochi iti spun ca rolonul ar putea cauza rani sub ochi in folositrrea excesiva
daca u il vrei pentru cearcane asigurate ca produsul contine vitamina K care face minuni penteru cearcane mama a incercat o crema pe baza de vitamina K nu mai stiu cum se numea de la farmacie pentru cearcane si a fost fenomenala
acum depinde de tine
successss

2 răspunsuri:
| PandaCrusher a răspuns:

E destul de bun happy.

| oanamk22 explică:

Deszire ochi am vrut sa scriu.
nu il vreau pentru cearcane il vreau pentru ochi umflati sad