| theStar a întrebat:

Ce parere aveti de noul ruj de la Avon, Ultra Colour Rich Mega Impact? Daca vi l-ati achizitionat, imi puteti spune daca e de calitate si daca merita banii?

Răspuns Câştigător
| DeeaNegrea a răspuns:

Mama si l-a luat si ii placebig grin

5 răspunsuri:
| beka a răspuns:

Eu sunt reprezentant, is cele mai rele rujuri d la avon, din istoria avonuluilaughingsi ma refer la culoare, fucsia, red si cherry parca ii acceasi culoarelaughing, nude-se vede d la 20 d metrilaughing...asa is destul d cremoasewinking

| beka a răspuns:

Mentionez ca eu mi-am comandat 4 pentru ca mi se pareau foarte bune...hee hee

| lemonlollipop a răspuns:

E foarte dragut! Si l-a cumparat mama mea si e foarte multumita de el. Poti sa il cumperi cu incredere! happy

| BlackCat111 a răspuns:

Eu mi-am luat latte crem, mie mi se potrivește perfect.

| dienutza_5195 a răspuns:

Eu l-am primit chiar azi si pot sa zic ca isi merita banii chiar este de calitate.laughingmerita sa il incerci:*